Payholding sp. z o.o. to jedna z największych grup internetowych do wymiany walut w systemie kantorowym oraz innowator technologii systemów giełdowych do obsługi wszelkiego rodzaju transakcji. Funkcjonujemy od 2013 roku.

Jesteśmy pierwszą technologiczną firmą w Polsce, która stworzyła aż 3 kantory do internetowej wymiany walut.

W skład grupy wchodzą Amronet.pl, Gieldawalut.com oraz Pluskantor.pl. Serwisy umożliwiają szybką i bezpieczną wymianę walut online.

Priorytetem są praktyczne rozwiązania pozwalające zaoszczędzić czas oraz pieniądze, a nacisk na innowacje pozwala nam zagwarantować bezpieczeństwo transakcji.

Jako jedyni w Polsce stworzyliśmy aplikację w środowisku SAP umożliwiającą wymianę walut bez wychodzenia z systemu księgowego SAP Business One.

Maciej Janiszewski Prezes Payholding Sp. z o.o.

Usługi z zakresu wymiany walut świadczone przez  Payholding Sp. z o.o. skierowane są zarówno do sektora biznesowego jak i klientów indywidualnych. Naszą ofertę rekomendujemy m.in. kredytobiorcom spłacającym raty w obcej walucie, entuzjastom podróży, osobom pracującym za granicą oraz przedstawicielom firm.

Naszą misją: chcemy być wiodącą platformą online wykorzystującą najnowsze dostępne technologie, które umożliwiają bezpieczne, szybkie i globalne transakcje wymiany walut.

Wiemy, jakie są potrzeby klientów i potrafimy im sprostać. Dlatego naszym celem jest rozbudowanie platform wymiany walut, które zagwarantują bezpieczeństwo transakcji, korzystne ceny walut oraz szybkie i globalne przelewy w dowolne miejsce.

Wymień walutę i oszczędzaj swój czas i pieniądze z Payholding sp. z o.o. już dziś!