Aby skorzystać z wygodnej i łatwej wymiany walut za pośrednictwem platform oraz kantoru internetowego należy najpierw dokonać bezpłatnej Rejestracji, a następnie zasilić portfel dokonując wpłaty na Payholding Sp. z o.o. środkami, którymi będziecie Państwo dysponować logując się do transakcyjności online. Dzięki automatycznemu księgowaniu wpłat przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, możecie Państwo być pewni, że przelew z Waszego banku dotrze do nas tak szybko, jak jest to możliwe.

Czas przekazania pieniędzy uzależniony jest jednak od kliku kwestii: rodzaju waluty, dnia i pory zlecenia transakcji oraz banku, w jakim Klient posiada konto (osobiste lub firmowe). Wysyłając PLN, EUR, GBP, USD i CHF z rachunków partnerskich w dzień roboczy, będą widniały w portfelu już po upływie 30 minut, a w większości przypadków będą do 15 minut już dostępne.  W przypadku pozostałych banków czas zaksięgowania wpłaty dotyczący waluty PLN to maksimum 1 dzień roboczy, natomiast w 95% przypadków jest to do 5 godzin roboczych.

Wpłata waluty EUR z innego banku niż partnerskie maksymalnie D+1 czyli wysyłana w dniu dzisiejszym dotrze do Payholding Sp. z o.o. dnia następnego, natomiast inne waluty (CHF, GBP, USD i RUB) znajdą się u nas w ciągu do 3 dni roboczych, automatycznie stając się dla Państwa dostępne. Mając na uwadze komfort naszych Klientów, za każdym razem na Państwa adres e-mail wysłane zostaje powiadomienie o dokonaniu wpłaty oraz otrzymacie Państwo sms z informacją, że portfel został zasilony. Zapraszamy do wymiany walut oraz profesjonalnej obsługi. W przypadku zapytań prosimy o kontakt, służymy pomocą.